Moskitiery okienne na wymiar – wysoka jakość | Trójmiasto

Moskitiery – Gdańsk

Moskitiery to siatki montowane w otworach drzwiowych i okiennych, dzięki którym w prosty sposób zapobiec można przedostawaniu się owadów do pomieszczeń. To jedna z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych form ochrony przed insektami, zapewniająca wytchnienie i spokój podczas ciepłych, wiosennych oraz letnich dni i nocy. Dzięki moskitierom możliwa jest bowiem naturalna wentylacja pomieszczeń bez obawy o wlatujących doń nieproszonych gości.

Praktyczne moskitiery – ochrona domu przed owadami

W naszej ofercie posiadamy moskitiery:

  • rolowane – siatka rolowana w prowadnicach i chowana do kasety, w której umieszczona jest sprężyna samozwijająca, bez potrzeby demontażu na zimę;
  • ramkowe, montowane bezinwazyjnie za pomocą uchwytów obrotowych.

Wszystkie moskitiery z naszej oferty wyróżnia trwałość i wysoki poziom estetyki. Umocowane są one na wytrzymałych aluminiowych profilach, których kolor można dopasować do barwy ramy okna. Gęste oczka siatki skutecznie powstrzymują zaś insekty przed dostawaniem się do wnętrz. Dzięki moskitierom można zapomnieć o chemicznych i mechanicznych środkach eliminujących uporczywe owady i cieszyć się spokojnym snem każdej nocy oraz świeżym powietrzem przez całą dobę. To idealne, naturalne i bezinwazyjne rozwiązanie do każdego wnętrza, znajdujące zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci.

Dzięki możliwości wyboru moskitier rolowanych korzystanie z okien lub drzwi nie jest w żaden sposób utrudnione. Siatki wykonujemy na wymiar, co umożliwia ich idealnie dopasowanie do Państwa okien. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu wykonania pomiaru i wyceny w domu Klienta – dla mieszkańców Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice) usługę tę wykonujemy całkowicie bezpłatnie! Nasza firma zajmuje się również wykonywaniem i montażem przesłon okiennych, takich jak żaluzje, rolety klasyczne i typu dzień-noc czy tzw. plisy (żaluzje plisowane).