Plisy – Gdańsk

Plisy to inaczej rolety lub żaluzje plisowane. Wykonane są z tkaniny, składającej się w charakterystyczną „harmonijkę” w prowadnicach umieszczonych na oknie. Plisy są wyjątkowe i niezwykle funkcjonalne dzięki temu, że umożliwiają zasłonięcie części okna zarówno od góry, jak i od dołu, a także jedynie w jego środkowej części. Ponadto nadają się do zasłaniania okien o nietypowych kształtach – okrągłych, trapezowych czy trójkątnych. Świetnie nadają się też do stosowania przy oknach dachowych.

Uniwersalne żaluzje plisowane

Wszechstronne plisy umożliwiają zasłonięcie okna w dowolny sposób. Złożone pozostają zaś niewidoczne, umożliwiając swobodny dostęp światła do pomieszczenia. Dzięki możliwości wykonania ich z wielu różnych tkanin mogą dopasować się do stylu wnętrza. Ich unikalna forma to zaś ciekawy akcent stylistyczny, który dodaje ciepła i charakteru każdej aranżacji.

Plisy prezentują się bardzo estetycznie i interesująco, dzięki czemu są coraz chętniej wybierane jako osłona okienna w mieszkaniach. Możliwość wyboru tkaniny jasnej lub ciemnej, gładkiej lub wzorzystej, półprzezroczystej lub zaciemniającej pomieszczenie dodaje im wszechstronności i sprawia, że łatwo dopasować je do swoich potrzeb. Ponadto odznaczają się niekłopotliwym czyszczeniem i bardzo prostą obsługą. W połączeniu z niebywałą wszechstronnością stanowi to o ich rosnącej popularności.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór materiałów, z których wykonujemy plisy – wzornik firmy Janar zawiera ok. 100 wariantów barw, faktur i deseni. Ponadto oferujemy różne kolory profili. Obszar działalności naszej firmy obejmuje przede wszystkim TrójmiastoGdańsk, Gdynię i Sopot. Klientom z tych miejscowości oraz ich okolic oferujemy bezpłatną usługę pomiaru i wyceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu spotkania! W naszej ofercie znajdują się również żaluzje, a także rolety klasyczne i typu dzień-noc oraz moskitiery.