Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/cs28035429/janar-rolety.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Żaluzje: aluminiowe, drewniane oraz bambusowe | firma Janar

Żaluzje – Gdańsk

Żaluzje to przesłony okienne wykonane z podłużnych profili (lameli), które mogą być wykonane z wielu różnych materiałów. Dzięki możliwości regulacji kąta pochylenia lameli uzyskać można precyzyjną regulację dopływu promieni słonecznych do pomieszczenia. Wyróżniamy żaluzje poziome, najczęściej spotykane w lokalach mieszkalnych oraz pionowe, które nadają się szczególnie do zasłaniania większych powierzchni, dzięki czemu znajdują zastosowanie przede wszystkim w przestrzeniach biurowych i budynkach użyteczności publicznej.

Żaluzje poziome – oferta Janar

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno różnorodne żaluzje poziome, jak i żaluzje pionowe. Żaluzje poziome są funkcjonalnymi i praktycznymi osłonami okiennymi. Pozwalają sterować dopływem promieni słonecznych poprzez ustawienie lameli pod różnymi kątami. Szeroki wybór dostępnych w naszej ofercie materiałów pozwala zaspokoić gust i potrzeby każdego Klienta.

W naszej ofercie posiadamy żaluzje typu Standard i Venus:

  • aluminiowe,
  • aluminiowe perforowane,
  • bambusowe,
  • drewniane.

W zależności od wybranego materiału żaluzje nabierają odmiennego charakteru, dopełniając stylu pomieszczenia. W nowoczesnych wnętrzach sprawdzają się szczególnie modele aluminiowe, podczas gdy żaluzje wykonane z drewna lub bambusa współgrają idealnie ze stylem rustykalnym czy kolonialnym, a także z aranżacjami skandynawskimi i innymi wnętrzami przesiąkniętymi naturalnymi inspiracjami.

Żaluzje pionowe – idealne do dużych powierzchni

Żaluzje pionowe znajdują zastosowanie w przypadku potrzeby zasłonięcia większych powierzchni w lokalach biurowych czy mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Nadają się do stosowania nie tylko na oknach, ale też wewnętrznych przegrodach szklanych, umożliwiając zachowanie prywatności. Żaluzje pionowe wykonuje się z tkaniny. Duży wybór wzorów i kolorów umożliwia ich dopasowanie do charakteru wnętrza oraz stworzenie optymalnych warunków do pracy, wypoczynku i innych czynności. Ponadto do ich atutów należy możliwość regulacji dopływu światła, wygoda obsługi i estetyka.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu wykonania pomiaru i wyceny montażu żaluzji w Państwa lokalu! Na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i pobliskich miejscowości pomiarów wraz z dojazdem dokonujemy bezpłatnie!