komary

Moskitiery. Niezawodna ochrona przed owadami

Chcesz przeciwstawić się każdemu owadowi, który próbuje dostać się do Twojego domu? Masz dość nieprzespanych nocy i sprayów, które mogą być również szkodliwe dla Twojego zdrowia? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem są moskitiery. To innowacyjne siatki z trwałego materiału m.in. włókna szklanego, które nie tylko zapewnią komfort i spokój, ale także niezawodną ochronę przed insektami bądź pyłkami ze środowiska botanicznego.

 

Jakiego rodzaju moskitiery można kupić?

 

Moskitiera jest prosta w montażu, a aby zadbać o jej higienę, wystarczy przetrzeć siateczkę mokrą szmatką. Można zamontować ją we framugach różnego rodzaju okien oraz drzwi. Patrząc na względy estetyczne, jak i wymiarowe, każdy jest w stanie wybrać odpowiednią moskitierę dla siebie. Na rynku jest ogromny wybór rodzajów tego niezawodnego akcesorium. Jakie są dostępne?

 

  • Moskitiery, które możesz zamontować samodzielnie – rozwijasz rolkę z moskitierą i mocujesz ją na przeznaczonych do tego rzepach. Możesz również samodzielnie dostosować rozmiar (przyciąć materiał).
  • Moskitiery na zamówienie – to łatwy i długotrwały sposób na walkę z owadami. Mowa tu o moskitierach ramkowych, montowanych od zewnątrz na magnesach, uchwytach lub przymocowanych na stałe.
  • Moskitiery stworzone z myślą o posiadaczach zwierząt – wykonane z siatki stalowej, której nie przerwie żaden pazur. Są jednak bardziej kosztowne, ale cena idzie w parze z nieocenioną jakością.
  • Moskitiery rolowane – najprawdopodobniej najwygodniejsza opcja, która umożliwia korzystanie z moskitiery, jak z rolety, dzięki czemu możesz decydować o jej użyciu w dowolnej chwili.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o moskitierach?

 

Moskitiery są pożądaną i najbardziej funkcjonalną ochroną przed insektami. Dzięki nim chronisz siebie i dzieci przed negatywnymi skutkami związanym z ukąszeniami. Poza tym nie zaburzają cyrkulacji powietrza niezależnie od tworzywa, z jakiego są wykonane. Na zimę najlepiej je zdejmować lub dobrze zabezpieczyć. Pamiętaj, aby unikać używania detergentów do ich czyszczenia – powodują one niszczenie materiału.

Kup i przekonaj się o niezawodnych możliwościach moskitiery. Wybierz swój design i uwolnij się od drażniących owadów na bardzo długi czas.