Rolety dzień-noc | Wysokiej jakości rolety, żaluzje, plisy

Rolety dzień-noc – Gdańsk

Rolety dzień-noc to łatwy sposób na płynną regulację dobiegającego do pomieszczeń światła. Konstrukcja złożona z naprzemiennie ułożonych pasów materiału, które blokują i przepuszczają światło, umożliwia ustawienie ich w dowolnej konfiguracji. Dzięki temu niezwykle proste jest między innymi uzyskanie prywatności przy jednoczesnym dostępie światła słonecznego. Ponadto rolety dzień-noc, ze względu na duży wybór materiałów, łatwo dopasować do stylu wnętrza i własnych preferencji.

Praktyczne rolety dzień-noc do każdego wnętrza

Rolety dzień-noc prezentują się bardzo estetycznie i elegancko, a dzięki swojej unikalnej formie dodają również charakteru każdemu pomieszczeniu. Firma Janar oferuje szeroki wybór tkanin o różnych barwach i fakturach, dzięki czemu ich dopasowanie do wnętrza nie stanowi problemu. Mamy również możliwość sprowadzenia dla Państwa materiałów niestandardowych.

Funkcjonalne i wszechstronne rolety dzień-noc sprawdzą się w każdym domu. Umożliwiają zasłonięcie jedynie części okna, zapewnienie prywatności przy jednoczesnym dostępie światła dziennego lub całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Możliwe jest ich wykonanie na dowolny wymiar. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia lub uzyskania bezpłatnej wyceny. Na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz okolic dokonujemy bezpłatnych pomiarów w domu Klienta.

Zachęcamy również do przeglądania naszego pozostałego asortymentu przesłon okiennych. W ofercie m.in. klasyczne rolety materiałowe, żaluzje czy plisy. Ponadto proponujemy funkcjonalne moskitiery, które pomogą Państwu ochronić dom przed owadami.