Rolety na wymiar: dzień-noc, materiałowe, bambusowe | Janar

Rolety – Trójmiasto

Rolety to przesłony okienne wykonane najczęściej z tkaniny. Dzięki możliwości użycia różnych materiałów wykazują olbrzymia uniwersalność. Mogą być zarówno transparentne, jak i całkowicie zaciemniające. Klasyczne rolety są bardzo estetyczne, łatwe w utrzymaniu i praktyczne, doskonale współgrając z większością pomieszczeń.

Wszechstronne rolety o różnych właściwościach

Oferta firmy Janar obejmuje wiele rodzajów rolet. Proponujemy między innymi rolety:

  • w kasetce i prowadnicach (płaskich i dystansowych) – montowane bezpośrednio na skrzydle okiennym,
  • luźnowiszące – montowane do ściany, sufitu, wnęki okiennej,
  • mini – montowane bezinwazyjnie na skrzydła okienne.

W naszym asortymencie znajdują się zarówno klasyczne rolety materiałowe o różnej przepuszczalności światła, jak i stylowe i ekologiczne rolety bambusowe, a także nowoczesne i bardzo funkcjonalne odmiany tego typu przesłon, jak rolety-żaluzje plisowane czy rolety dzień-noc.

Szeroki wybór rolet do każdego wnętrza

Wszystkie nasze rolety charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością.
Posiadamy szeroką gamę tkanin do wyboru – tkaniny jednobarwne, wzorzyste, żakardowe, podgumowane, bambusowe.

W swojej ofercie mamy również bogaty wybór kolorystyczny kasetek i prowadnic, które łatwo dopasować do każdego okna. Kasetki i prowadnice występują w kolorach jednolitych (biały, siwy, beżowy, mahoniowy, ciemny brąz), a także okleinach: złoty dąb, mahoń, orzech, ciemny orzech. Ponadto istnieje możliwość zamówienia kolorów niestandardowych.

Zlecenia wykonujemy przede wszystkim w Trójmieście – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Bezpłatnie dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości. Na tych terenach dokonujemy darmowych pomiarów i wycen. Jesteśmy również otwarci na współpracę z Klientami spoza wyżej wymienionych okolic. Zapraszamy!